null

Kategórie
 
 
 
 
 

Our story Schuhwunsch...

..Hádam žiadnej z nás nie je tá predstava cudzia. Mať stovky topánok - všetkých možných i nemožných farieb a typov,  mať ich toľko, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktoré si ráno obuť. 

Nakupovať a nakupovať až nebude miesto, kam ich dať a ani dostatočný počet dní v týždni, ich všetky vystriedať ...

To znie naozaj lákavo,a nesnažte sa to poprieť! 

A rovnako tak isto asi žiadnej z nás nie je cudzia predstava prechádzať okolo výkladov v nákupných centrách,  alebo scrollovať na stránke a snívať o tom kúpiť si práve ten pár topánok , po ktorom túžite. 

Žiaľ, táto záľuba v nakupovaní nebýva vždy najlacnejšia a cena býva práve ten dôvod, prečo zvyčajne odkráčame, alebo scrollujeme ďalej. 

To už neznie tak lákavo, však?

Mať možnosť urobiť si radosť,  len tak,  bez toho aby nás otravovali tie známe myšlienky ,,a koľko to bude stáť?"  

 A tu niekde vznikol nápad   nášho  SHOES❤️HEARTS CLUBu , zrodil sa  práve z podobných otázok.

Chceli sme vymyslieť a priniesť  niečo nové, niečo, čo tu chýba ,  z toho pramení  náš názov Schuhwunsch.... a myšlienka členstva   

 SHOES❤️HEARTS CLUB....niečo, pri čom sa nebudeme  musieť obmedzovať,  pokiaľ ide o naše " sny"- pretože tie sú tu od toho aby sa plnili, však? 

A tak náš  SHOES❤️HEARTS CLUB  uzrel svetlo sveta-  všetky prekážky razom padnú a všetky obmedzenia sú fuč.  Takto už nemusíte scrollovať ďalej, keď nájdete ten pravý pár  topánok.   A ani keď nájdete ten ďalší....a další...a další....

Zároveň bolo naším prianím  vytvoriť  nie len ,,obyčajný" e-shop, ale  niečo, kde  sa budete radi vracať ,  niekam, kde  môžete stráviť príjemnú voľnú chvíľku so šálkou kávy v ruke , či niečo nové sa dozvedieť o módnych trendoch...

Pošlite nám vaše fotografie topánok či kabeliek, ktorými ste si u nás urobili radosť , budeme ich pravidelne zdieľať nie len tu , ale aj na našich sociálnych sieťach.

Budeme sa tešiť , keď sa s nami budete cítiť príjemne a  budete k nám chodiť radi......ako domov ....

 

                      My sme si náš sen už splnili, teraz budeme radi plniť tie VAŠE ❤️ 

                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia