Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KABELKA ZDARMA!

Pripravili sme si pre vás HALLOWEENSKÚ akciu :)  Rozdávame kabelkyyyyy....hu-hu-húúú

Ku každej objednávke, ktorú si vytvoríš  v našom eshope od nás dostaneš  darček- kabelku, alebo ruksak podľa vlastného výberu.

Na výber máš z 18 modelov. 

Ako získaš kabelku? Jednoducho! Vytvor si objednávku a v pokladni do poznámky vpíš číslo kabelky, o ktorú máš záujem. Kabelku Ti pribalíme k tvojej objednávke. 

Akcia trvá od 28.10.2019 - do 10.11. 2019. 

 

Naša stylistka Michaela radí: Kamienky na topánkach?


Zabudni na nudnú klasiku. KAMIENKY??


Žiadny gýč, ale naopak - horúci módny trend! Jednoznačne  ÁNO! 

 Móda sa mení pomaly rýchlejšie ako jarné premenlivé počasie :) 
Nedá sa nikdy dopredu odhadnúť, čo bude nasledujúci sezónu trendy a čo už môžme zaradiť  do  „out“ zóny.  

 No milé dámy, verte mi, že kamienky to ani túto sezónu určite nebudú!  


Kamienky číre, farebné či ligotavé  flitre, nikdy ich nieje dosť :) Na letných sandálach, lodičkách, podpätkochworkeroch či teniskách
s bling bling platformou? Je to len vecou vkusu a výlučne na tebe.
Poddaj sa trendu a oslňuj kdekoľvek si to namieriš, samozrejme nezabúdaj zachovať rovnováhu :) Dovolené sú úplne všade. 

Takéto topánky nemusíš vôbec nosiť len do spoločnosti. Krásne vyniknú pri jednoduchých šatách, či k úzkym nohaviciach  s tričkom, rolákom ako mám na fotke :) Veľmi  pohodlné no zároveň štýlové. Tak čo povieš?  Získali si Ťa? Ja  som si ich zamilovala!
                                                                                P.S.( Po fotení som ich už nevyzula...) 

   Ak potrebuješ poradiť,  či máš niečo na srdci ohľadom módy, neváhaj sa spýtať a napiš mi na email  michaela@schuhwunsch.sk. Rada poradím :)  

                                                                                        Michaela.
 

Sú topánky tým, čím sme?

Tom Hanks vo filmovom trháku Forrest Gump povedal "Moja mama vždy rozprávala, že dokážeš o človeku toho zistiť veľmi veľa, podľa toho aké topánky nosí"- Forrestova mama očividne vedela o čom rozpráva :)

 

 Rovnako ako aj Jennifer Aniston, ktorá v rozhovore na otázku ako sa dostáva do  mysle svojej postavy odpovedala "Vždy sa to začína topánkami- Aké by si obula?" Čo ponúka následne otázku "A ako by v nich chodila?" Podobných životných múdrostí ale aj jednoduchých úsmevných porekadiel a citátov je všade   okolo nás habadej. Topánky sú a aj vždy boli akýmsi základom nie len módy sa týkajúcich záležitostí, ale aj obyčajného, každodenného života nie len žien, ale nás   všetkých.

 Topánky predsa nenosíme len pre zvláštne príležitosti, práve naopak, sú nevyhnutnosťou pre náš komfort a pohodlie či už sme na tanečnom parkete, na  exotickej dovolenke alebo sedíme v autobuse pri sychravom novembrovom dni.

A   presne tak ako je každá z nás iná a jedinečná, presne taký je aj náš štýl - a ako Forrestova drahá mama povedala, o človeku dokážeme zistiť až strašidelné množstvo informácií, akí životný štýl vedú,  aké majú koníčky, len jednoduchým pohľadom na topánky...

Tie totiž majú svoj jazyk  a dokážu prezradiť o nás veci, ktoré nie vždy chceme dať okoliu na vedomie. Nie je to len dizajn, nie sú to len dohady alebo predpoklady typu " máš veľa tenisiek, asi máš rada pohodlie", naše topánky sa totiž veľmi často stávajú časťou našej reči tela, nášho ja- konieckoncov, sú jediné ktoré určujú, ako chodíme, ako sa hýbeme - náš pohyb sám o sebe je diktovaný tým, čo máme na nohách.

So správnymi topánkami dokážeme zvýrazniť svoje prednosti či zamaskovať nedostatky, dokážeme vyzerať sebavedomejšie, vyššie, elegantnejšie, v krásnych lodičkách sa cítime viac sexi- a to všetko len vďaka páru dobrých topánok!

 A ešte  niečo milé dámy :)  aby sme to ukončili ďalšou životnou múdrosťou, keď sme nimi už začali, Christian Louboutin podotkol že "oblečenie nosíme, no topánky ako jediné, nosia nás" a majú toho ponúknuť omnoho viac ako je len obyčajné "chodenie"....

 

Our story Schuhwunsch...

..Hádam žiadnej z nás nie je tá predstava cudzia. Mať stovky topánok - všetkých možných i nemožných farieb a typov,  mať ich toľko, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktoré si ráno obuť. 

Nakupovať a nakupovať až nebude miesto, kam ich dať a ani dostatočný počet dní v týždni, ich všetky vystriedať ...

To znie naozaj lákavo,a nesnažte sa to poprieť! 

A rovnako tak isto asi žiadnej z nás nie je cudzia predstava prechádzať okolo výkladov v nákupných centrách,  alebo scrollovať na stránke a snívať o tom kúpiť si práve ten pár topánok , po ktorom túžite. 

Žiaľ, táto záľuba v nakupovaní nebýva vždy najlacnejšia a cena býva práve ten dôvod, prečo zvyčajne odkráčame, alebo scrollujeme ďalej. 

To už neznie tak lákavo, však?

Mať možnosť urobiť si radosť,  len tak,  bez toho aby nás otravovali tie známe myšlienky ,,a koľko to bude stáť?"  

 A tu niekde vznikol nápad   nášho  SHOES❤️HEARTS CLUBu , zrodil sa  práve z podobných otázok.

Chceli sme vymyslieť a priniesť  niečo nové, niečo, čo tu chýba ,  z toho pramení  náš názov Schuhwunsch.... a myšlienka členstva   

 SHOES❤️HEARTS CLUB....niečo, pri čom sa nebudeme  musieť obmedzovať,  pokiaľ ide o naše " sny"- pretože tie sú tu od toho aby sa plnili, však? 

A tak náš  SHOES❤️HEARTS CLUB  uzrel svetlo sveta-  všetky prekážky razom padnú a všetky obmedzenia sú fuč.  Takto už nemusíte scrollovať ďalej, keď nájdete ten pravý pár  topánok.   A ani keď nájdete ten ďalší....a další...a další....

Zároveň bolo naším prianím  vytvoriť  nie len ,,obyčajný" e-shop, ale  niečo, kde  sa budete radi vracať ,  niekam, kde  môžete stráviť príjemnú voľnú chvíľku so šálkou kávy v ruke , či niečo nové sa dozvedieť o módnych trendoch...

Pošlite nám vaše fotografie topánok či kabeliek, ktorými ste si u nás urobili radosť , budeme ich pravidelne zdieľať nie len tu , ale aj na našich sociálnych sieťach.

Budeme sa tešiť , keď sa s nami budete cítiť príjemne a  budete k nám chodiť radi......ako domov ....

 

                      My sme si náš sen už splnili, teraz budeme radi plniť tie VAŠE ❤️ 

                 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia